W bardzo wielu krajach kobieta otrzymuje wsparcie medyczne w warunkach szpitalnych, co oznacza, że ma również dostęp do współczesnej farmakologii aborcyjnej. W takich państwach mifepristone i misoprostol są dostępne w aptekach. Kobiety zamieszkujące inne kraje, w tym także Polskę, w których dostęp do bezpiecznej aborcji jest utrudniony, a ciąża rozwija się krócej niż 9 tygodni, mogą skorzystać z możliwości zakupu tabletek przez internet. W tym celu należy wypełnić zgłoszenie na stronie naszej organizacji.

W sieci można zamówić zestawy poronne w wielu miejscach. Z naszych doświadczeń wynika, że blisko 90% ogłoszeń publikowana jest przez niesprawdzonych i niewiarygodnych dystrybutorów. W efekcie kobieta otrzymuje od kilku do kilkunastu tabletek, wśród których znajdują się witaminy, tabletki placebo, a także inne tabletki niewiadomego pochodzenia (nie opisane na blistrze). Sprzedający dostarczają kobietom obojętne, niedające żadnego efektu pigułki, które nie są prawdziwymi tabletkami poronnymi. Oszuści obiecują przy tym fachową poradę, a także często zapewniają, że zestaw taki działa nawet do 20 tygodnia ciąży.

Tylko oryginalny zestaw tabletek poronnych odpowiednio zapakowany wraz z opisem, datą ważności, wskazanym producentem oraz składem jest skutecznym i bezpiecznym lekarstwem.

Decydując się na zakupy w naszym serwisie, kobiety mają dostęp do kompletnego zestawu tabletek – 1 tabletkę mifepristone (RU-486) i 16 tabletek misoprostolu. Dodatkowo kobieta może liczyć na merytoryczne wsparcie w czasie okołozabiegowym. Oferowana przez nas kombinacja mizoprostolu i mifepristonu jest skuteczna do 9 tygodnia ciąży. Leki przyjmowane po tym terminie są zagrożeniem dla zdrowia i życia kobiety.

Organizacja nie oferujemy samego mizoprostolu. Zabieg oparty na jednym leku ma zdecydowanie mniejszą skuteczność i jest obciążony dużo większym ryzykiem powikłań.