0

Informacje o naszej organizacji

Szczegóły dotyczące Aborcja-legalnie.pl

Jesteśmy międzynarodową organizacją, która wspiera powszechny dostęp do legalnej, skutecznej, bezpiecznej aborcji. Działamy jak całodobowa Apteka, dostarczając tabletki poronne w każde miejsce na świecie. Opierając się na własnym doświadczeniu, jako jedyną formę usuwania ciąży rekomendujemy poronienie wywoływane farmakologicznie.  

W naszym Zespole pracują lekarze ginekolodzy, wyszkoleni konsultanci medyczni i aktywni badacze. Zrzeszamy Specjalistów z 4 kontynentów.

Kupię tabletki poronne, sprzedam zestaw poronny, ile mogą kosztować leki poronne.

Takich ogłoszeń w Internecie jest bardzo wiele. Ogłaszają się zarówno dystrybutorzy oferujący tabletki wczesnoporonne, jak i kobiety potrzebujące pomocy. Nasza Organizacja odpowiada nie tylko na pytania sprzedażowe. W pierwszej kolejności koncentrujemy się na edukacji oraz wsparciu kobiet, które decydują się na aborcję medyczną przeprowadzaną samodzielnie, w warunkach domowych.

Naszą misją jest szeroko rozumiane przekazywanie wiedzy szczególności tam, gdzie aborcja jest ograniczana przez restrykcyjne prawo, stygmatyzację, czy inne obwarowania kulturowe i społeczne.

Każda kobieta może kupić u nas oryginalne tabletki wczesnoporonne bez recepty i przeprowadzić legalny, skuteczny zabieg usunięcia ciąży w miejscu, w których czuje się bezpiecznie.

Optymalna cena leków powoduje, że z kuracji może skorzystać każda kobieta bez względu na swój status zawodowy, czy finansowy. Całkowity koszt zakupu leków to około 600 zł.

Fundamentem działalności naszej Organizacji jest godność, prawa człowieka, sprawiedliwość reprodukcyjna i wiedza aborcyjna. „Sprzedam zestaw poronny” to jedynie hasło, które nie rozwiązuje problemu. Nasza Organizacji w tematykę aborcyjną wchodzi znacznie głębiej. Popularyzujemy medyczne fakty i światowe statystyki, które przemawiają za tym, aby w przypadku niechcianej ciąży, poronienie było wywoływane lekami wczesnoporonnymi. Skupiamy się na zwiększaniu dostępu do wiedzy i środków medycznych pozwalających na przeprowadzenie bezpiecznej aborcji medycznej w domu z wykorzystaniem tabletek wczesnoporonnych. Zmieniamy język i kierunki dyskusji wokół tematów związanych z aborcją. Obalamy wszelkie mity o aborcji, poronieniu i tabletkach wczesnoporonnych. Dzielimy się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą. Zgłaszamy otwarty sprzeciw wobec wszelkim ograniczeniom i zaostrzeniom uderzającym w wolność kobiet.

Propagujemy samodzielnie przeprowadzony, legalny zabieg aborcji domowej jako:

 • praktyczne, bezpieczne i natychmiastowe w efektach rozwiązanie problemu kobiet, które zaszły w nieplanowaną i niechcianą ciążę lekami wczesnoporonnymi;
 • metodę pozwalającą chronić zdrowie i życie kobiety, dzięki której każda z nich ma wpływ na kształt swojej przyszłości, może wzmacniać swoją pozycję i sama decydować o swoim macierzyństwie;
 • praktyczną, namacalną formę przywracania życia kobiety do stanu wyjściowego, która pozwala uwzględniać jej potrzeby i samodzielnie decydować o tym, kiedy będzie gotowa na zmiany w swoim życiu;
 • poszanowanie praw człowieka.

Nasze atuty

Najbardziej Doświadczony i Zgrany Zespół Ekspertów na Świecie

Mamy ogromne zrozumienie dla kobiet, które borykają się z problemami niechcianej ciąży. Od 25 lat wspierając kobiety na całym świecie, wspólnie z nimi tworzymy nowe historie, zawsze dążąc do pozytywnego ich zakończenia.

 • Doświadczenie lekarze
 • Konsultacje online
 • Wsparcie telefoniczne
 • Błyskawiczna pomoc
 • Najlepsi eksperci
 • Oryginalne leki
 • Wysoka skuteczność
 • Poufność i dyskrecja